رییس دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آبروی نظام است.

 


 

آیت الله محمدی گلپایگانی در رزمایش همدلی برکت با محوریت ایجاد 180 هزار شغل با اولویت بیکارشدگان ناشی از کرونا و شکرانه ایجاد 120 هزار شغل در سال رونق تولید بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان این مطلب افزود: ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت این ستاد یک آبرو برای نظام هستند.

 

رییس دفتر مقام معظم رهبری به محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان امام پیشنهاد کرد که به تبلیغ و اطلاع‌رسانی اقدامات ستاد توجه بیشتری داشته باشد.

 

وی در این خصوص توضیح داد: بسیاری از مردم از خدمات و فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان امام و زیرمجموعه‌هایش خبر ندارند و باید در اطلاع‌رسانی عمومی این فعالیت‌ها، اقدامات بیشتری صورت گیرد.

 

 

آیت الله محمدی گلپایگانی تصریح کرد: تاکید قرآن کریم به انفاق کردن است، قبل از آن‌که فرصت‌ها از دست برود و عمر انسان تمام شود.

 

رییس دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر این‌که کرونا یک امتحان الهی است، عنوان کرد: مردم ایران در جریان شیوع کرونا به خوبی امتحان خود را پس دادند و از هیچ‌گونه ایثار و از خودگذشتگی دریغ نکردند.

 

آیت الله محمدی گلپایگانی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به حلول ماه مبارک رمضان گفت: تلاوت قرآن، خواندن نماز شب، افطاری دادن، کمک به نیازمندان، صله ارحام و ادای دین از جمله اموری است که در این ماه به انجام آن‌ها تاکید و سفارش شده است.